Kullanım Şartları

1. Kullanım Şartları Kabulü ve Değişiklikler

Bu web sitesini her kullandığınızda veya bu web sitesine erişime neden olduğunuzda, size bildirimde bulunarak veya bulunmayarak zaman zaman değiştirilen bu Kullanım Koşullarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. Ek olarak, bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığıyla belirli bir hizmeti kullanıyorsanız, bu hizmetler için geçerli olan tüm kurallara veya yönergelere tabi olacaksınız ve bunlar, bu Kullanım Koşullarına referans olarak dahil edilecektir.

2. Sorumluluklarınız

Ziyaret ettiğinizde, bizim tarafımızdan zaman zaman değiştirilebilecek ve buradan erişilebilecek olan Kullanım Koşullarımızı açıkça kabul etmiş olursunuz.

3. Yazılımlarımız

Yazılımlarımızın mülkiyeti Minecraftc.com’e aittir ve telif hakları Minecraftc.com’in mülkiyetindedir. Yazılımlarımız eğlenceli amaçlarla kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Yazılımlarımızı başka bir amaçla kullanmanızdan Minecraftc.com sorumlu değildir. Yazılımlarımızın, kendi yazılımlarımız dışında başka amaçlarla kullanılması kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Tüm yazılımlarımız ücretsizdir, ancak yazılımımızı çevrimiçi olarak yasa dışı olarak satın almaktan sorumlu olmayacağız. Yazılımımızı indirirken, sorunlarınızdan sorumlu değiliz ve riski size ait olmak üzere kullanılmalıyız.

4. Hakların Korunması

Tüm telif hakları, ticari markalar, patentler, ticari sırlar ve web sitemizde sahip olabileceğimiz diğer mülkiyet hakları, içeriği ve sağlanabilecek mal ve hizmetler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm haklarımızı saklı tutmaktayız. . Haklarımızın ve mülkiyetimizin kullanımı önceden yazılı onayımızı gerektirir. Hizmetleri size sunarak size herhangi bir zımni veya açık lisans veya hak sağlamıyoruz ve önceden yazılı iznimiz olmadan web sitemizin veya hizmetimizin ticari kullanımlarını gerçekleştirme hakkınız olmayacaktır.

5. Uygulanacak Hukuk

Bu Kullanım Koşullarının ve bu web sitesini veya ürünlerimizi veya hizmetlerimizi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir ihtilafın, bu web sitesinin sahibinin merkezinin bulunduğu yerdeki yerel yasalara göre yönetileceğini ve yorumlanacağını kabul etmektesiniz. kanun hükümleriyle çelişir. Bu web sitesini ve hizmetini kaydederek veya kullanarak, bu web sitesinin sahibinin merkezinin bulunduğu ilçe veya şehrin münhasır yargı yetkisine ve yerine onay vermiş ve sunmuş olursunuz.

6. Muhtelif Bilgiler

  • a) İşbu Kullanım Koşullarının taraflar üzerinde yargı yetkisine sahip bir mahkeme tarafından herhangi bir hükmün geçersiz sayılabileceği herhangi bir kanunla çelişmesi durumunda, söz konusu hüküm, yürürlükteki kanun uyarınca tarafların asıl niyetlerini yansıtacak şekilde yorumlanacaktır, ve bu Kullanım Koşullarının geri kalanı geçerli ve bozulmadan kalacaktır;
  • b) Taraflardan herhangi birinin bu Kullanım Koşulları kapsamında herhangi bir hak iddia etmemesi, o tarafın hakkından feragat olarak kabul edilmeyecek ve bu hak tam olarak yürürlükte kalacaktır;
  • c) Herhangi bir tüzük veya aykırı kanuna bakılmaksızın, bu web sitesinden veya hizmetlerinden kaynaklanan herhangi bir iddia veya nedenin, bu tür bir iddia veya neden ortaya çıktıktan sonra bir (1) ay içinde yapılması gerektiğini veya iddianın sonsuza kadar engelleneceğini kabul edersiniz;
  • d) Bu Kullanım Koşulları kapsamındaki haklarımızı ve yükümlülüklerimizi devredebiliriz ve herhangi bir başka yükümlülükten kurtuluruz.

7. Diğer Kuruluşlar

Aşağıdakileri kabul etmektesiniz, üzerinde anlaşmadıysanız sitemizden ŞİMDİ çıkın!

Bu siteyi, Web Yöneticisine, Site Operatörüne veya Sunucuya veya akla gelebilecek herhangi bir kişiye karşı kullanmak üzere materyal (Bilgi, Anlık Görüntüler ve Kaynak Kodları dahil) çalmak için ziyaret etmiyorum.

8. İletişim

Bu Hizmet Şartları veya Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz veya talebiniz veya yorumunuz varsa, lütfen hakaneriden@gmail.com adresinden yöneticilerimizle iletişime geçin .

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com