Minecraft Kaynak Paketleri

Minecraft Anime Kaynak Paketi

Minecraft Anime Kaynak Paketi, tam anlamı ile bir kaynak paketinden ziyade anime içeriklerin bulunduğu bir paket. Anime izleyen kişilere yönelik yapılan bu paket içerisinde birçok önemli animeden içerik bulunmakta. Animeler içerisindeki yazıları, karakterleri ve hatta müzikleri bu kaynak paketinde bulabiliyorsunuz. Minecraft Optifine modu olan kişilere özel Zombieland Legend animesindeki gibi zombilere isim verme bulunmakta. Grupları animelerde bulunan karakterlere de uyarlamak mümkün.

Minecraft Anime Kaynak Paketi

Minecraft mod çalışmalarındaki araçlar sayesinde birçok önemli anime karakteri ve kişiliklerini oyuna eklemek mümkün. Eğer anime seven bir kişiyseniz tanıdık simaları oyunun nerede ise her yerinde görebilirsiniz. Oyun içerisindeki itemlerden tutun özel yapılara kadar birçok yerde Minecraft Anime kaynak paketi özelliklerini görebilirsiniz. Televizyonlarda yayınlanan animelerin yanı sıra bilgisayar oyunu olarak sunulan animelerden de içerikler paket içerisinde bulunmaktadır.
Birbirinden farklı Minecraft Kaynak Paketleri sitemizde  bulunmaktadır. Oyun içerisinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bu paketler ile oyunu daha farklı bir hale getirmeniz de mümkün. Kendi oluşturduğunuz senaryoları dizayn ederken bu paketlerde oldukça yararlanabilirsiniz.

Minecraft Anime Kaynak Paketi İndir

Minecraft Anime Kaynak Paketi 1.16.1 için indir

Minecraft Anime Kaynak Paketi 1.14.4 için indir

Minecraft Anime Kaynak Paketi Kurulumu

Paketi yüklemek için 3 aşama bulunmakta:

  • Verdiğimiz linkten Minecraft Anime kaynak paketini indirin.
  • Daha sonra oyununuzun data dosyasına gidin. Çalıştır -> %appdata ile gidebilirsiniz.
  • Klasör içerisindeki resourcepacks klasörü içerisine indirdiğiniz zip dosyasını çıkartın.

Tüm bu işlemlerin ardından Minecraft Anime kaynak paketi kurulu olacaktır. Paketteki bazı özelliklerden yararlanmak için Optifine modunu indirmelisiniz.

Lütfen haberdar edilecek yorumları ekleyin Minecraft Anime Kaynak Paketi Minecraft güncellemeler. Yorum yaptıktan sonra Minecraft Anime Kaynak Paketi free download & posta adresinize güncellemeler!

Minecraft Anime Kaynak Paketi Minecraft oyun bilgilerini keşfedin ve size gönderdiğimiz bağlantılar aracılığıyla sürüm bilgilerini indirin.

Minecraftc.com'daki tüm gönderiler satın almadan önce test edilmek içindir.
Tam ayrıntılı bilgileri keşfedin ve bulun Minecraft Anime Kaynak Paketi yazılım güncellemeleri.
minecraftc.com Minecraft oyununda lider bilgi platformudur ve paylaşılan tüm bilgiler ticari amaçlarla kullanılmamaktadır..
Daha fazla Minecraft modu için lütfen aşağıya bakın. Web sitemizde birçok Minecraft modu var.

Minecraft Mod İndirme Bağlantısı Otomatik Olarak E-postanıza Gönderilecektir. Belirtilen Süre Dolmadan Yorum Yapan Kullanıcılara İndirme Bağlantısı Gönderilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com