Minecraft Mod

Minecraft JourneyMap Modu

Minecraft modları arasında en fazla indirilen ilk üç moddan biri Minecraft JourneyMap Modu. JourneyMap Modu ile beraber oyun içerisindeki açık dünyayı harita ile deneyimlersiniz. Haritayı tarayıcı üzerinden, oyun için minimap olarak veya tam ekran görebilirsiniz. Minecraft JourneyMap Modu kullanmak için Forge yüklü olmalıdır. Forge hakkındaki detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki Forge yazısına da bakabilirsiniz.

JourneyMapServer kısmına giderek tarayıcı üzerinden ilgili haritayı da görüntüleyebilirsiniz. Bu site üzerinde adminler tarafından kullanıcılara özel bir içerik sunulmakta. Minecraft mod indirme sonrası destek almak oldukça zordur. Bunun için buradan veya JourneyMap Discord kanalını ziyaret ederek yardım alabilir.

Minecraft JourneyMap Modu

Minecraft Kitaplık Modu İndir

Minecraft Forge JourneyMap Profil Ayarları

Minecraft Forge üzerinde JourneyMap modunu ayarlamak için Profile editor üzerinden işlem yapmalısınız. Bunun için ilk olarak Minecraft Launcher uygulamasını başlatın ve aşağıdaki adımları takip edin.

Minecraft Launcher üzerinde Profie kısmına gidip yeni profil oluşturun ve ismin “Forge” yapın. Daha sonra ise Edit butonuna tıklayın.

Minecraft JourneyMap Modu

Bu kısımdan Profil Name kısmını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Örnek olarak “Forge 1.7.10″ ismini verebilirsiniz.

İşlem için 1 GB ve üzeri RAM’e sahipseniz, JVM Arguments yanındaki kutucuğa tıklayın ve metin kısmına”-Xmx1G” yazın. Eğer 1 GB altında Ram var ise Minecraft RAM artırma konularına göz gezdirin.

Son adımda oyunun bulunduğu dosya konumunu işaretleyin. Bu genellikle %appdata%/.minecraft dizininde bulunmakta. OSX bir sistem kullanıyorsanız ~/Library/Application Support/minecraftdizininde bulabilirsiniz.

Minecraft Optifine İndir, Nasıl Yüklenir?

Minecraft JourneyMap Yükleme

Minecraft JourneyMap Yükleme adımları şu şekildedir:

  • Minecraft’ı kurulu olduğu dizine gidin.
  • Eğer henüz oluşturulmamış ise “mods” isminde bir klasör oluşturun.
  • JourneyMap için indirdiğiniz .jar uzantılı dosyayı ilgili klasöre yapıştırın.
  • Yukarıda oluşturduğumuz Forge profilini kullanarak Minecraft Launcher üzerinden oyunu açın.
  • JourneyMap modu aktifliği oyun içerisinde, mesaj kısmında”JourneyMap available” mesajı ile belirtilecektir.

Ayrıca videoyu da inceleyebilirsiniz:

 

Lütfen haberdar edilecek yorumları ekleyin Minecraft JourneyMap Modu Minecraft güncellemeler. Yorum yaptıktan sonra Minecraft JourneyMap Modu free download & posta adresinize güncellemeler!

Minecraft JourneyMap Modu Minecraft oyun bilgilerini keşfedin ve size gönderdiğimiz bağlantılar aracılığıyla sürüm bilgilerini indirin.

Minecraftc.com'daki tüm gönderiler satın almadan önce test edilmek içindir.
Tam ayrıntılı bilgileri keşfedin ve bulun Minecraft JourneyMap Modu yazılım güncellemeleri.
minecraftc.com Minecraft oyununda lider bilgi platformudur ve paylaşılan tüm bilgiler ticari amaçlarla kullanılmamaktadır..
Daha fazla Minecraft modu için lütfen aşağıya bakın. Web sitemizde birçok Minecraft modu var.

Minecraft Mod İndirme Bağlantısı Otomatik Olarak E-postanıza Gönderilecektir. Belirtilen Süre Dolmadan Yorum Yapan Kullanıcılara İndirme Bağlantısı Gönderilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com