Minecraft Mod

Minecraft MineColonies Bina Modu

Minecraft MineColonies Bina Modu MineColonies bina moduyla Minecraft’ta gelişen şehrinizi yaratabilirsiniz. MineColonies, krallığınızı inşa etmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Bu şekilde liderlik becerilerinizin artmasını sağlar. MineColonies, herhangi bir oyuncu kadar benzersiz bir koloni oluşturma esnekliği sağlar. Bu kadar çok seçenekle, her seferinde farklı bir koloni oluşturabilirsiniz. Herhangi bir biyoma uyum sağlayacak bir dağda veya okyanusun altında inşa edebilirsiniz. Gökyüzünde bile inşaat yapmanıza izin veren MineColonies’de tek sınır hayal gücünüz!

Minecraft MineColonies Bina Modu

MineColonies, MineColonies modu, Minecraft

Minecolonies’de mod büyüyor ve daha iyi hale geliyor. İnşaatçılar, balıkçılar, çiftçiler, ormancılar, muhafızlar, madenciler, fırıncılar, beş tür hayvan çobanı, kompostolar, aşçılar, kuryeler ve daha fazlası gibi NPC çalışanlarına sahiptir.
Tüm bunlara ek olarak Depo, Ev, Üniversite, Okul, Kütüphane, Kışla, Belediye Binası gibi özel yapıları da içermektedir.

MineColonies, kar amacı gütmeyen bir topluluk olan Let’s Giant Together (LDT) tarafından geliştirilmiştir. Ücretsiz ve açık kaynaklı bir moddur. Alfa sürümleri genellikle mod için önerilir. Alfalar tüm güncellemelerle oluşturulur.

 MineColonies Bina Modu Nasıl Kurulur

  1. Minecraft Kitaplık Modu İndirin ve Yükleyin 
  2. Minecraft MineColonies Yapı Modunu İndirin 
  3. Yükleyiciyi çalıştırmak için Forge’dan indirilen dosyaya çift tıklayın.
  4. İndirilen dosyayı moddan çıkartın.
  5. İndirilen dosyayı .minecraft / mods klasörüne yapıştırın
  6. Minecraft’ı çalıştırın. Zevk almak.
Lütfen haberdar edilecek yorumları ekleyin Minecraft MineColonies Bina Modu Minecraft güncellemeler. Yorum yaptıktan sonra Minecraft MineColonies Bina Modu free download & posta adresinize güncellemeler!

Minecraft MineColonies Bina Modu Minecraft oyun bilgilerini keşfedin ve size gönderdiğimiz bağlantılar aracılığıyla sürüm bilgilerini indirin.

Minecraftc.com'daki tüm gönderiler satın almadan önce test edilmek içindir.
Tam ayrıntılı bilgileri keşfedin ve bulun Minecraft MineColonies Bina Modu yazılım güncellemeleri.
minecraftc.com Minecraft oyununda lider bilgi platformudur ve paylaşılan tüm bilgiler ticari amaçlarla kullanılmamaktadır..
Daha fazla Minecraft modu için lütfen aşağıya bakın. Web sitemizde birçok Minecraft modu var.

Minecraft Mod İndirme Bağlantısı Otomatik Olarak E-postanıza Gönderilecektir. Belirtilen Süre Dolmadan Yorum Yapan Kullanıcılara İndirme Bağlantısı Gönderilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com