MinecraftMinecraft Mod

Minecraft Pe Pocket Edition

Minecraft Pe Pocket Edition minecraft oyuncular için minecraft pe pocket edition 2011 yılında ilk kez piyasaya sürüldü. Bütün mobil platformlarda oldukça rağbet görmesinden sonra 2016 yılında büyük bir güncelleme almasından sonra minecraft oyuncuları Pc yi neredeyse bırakarak , pe pocket edition oynamaya başladılar.

İlk zamanlar ücretsiz olan ve oyuncuların, oyunu test etme imkanı sunmasından dolayı çıkış tarihinden tam 5 yıl sonra ücretli oldu. Ne yazık ki bir çok kullanıcı oyundan mahrum kalmış durumda.

minecraft pocket edition v0.14.1

 

minecraft pocket edition v0.14.1 En büyük güncellemeyi bu versiyon aldı. Bu güncelleme PE edition adı verildi. Minecraft ekibi 5 yıllık süre zarfında bütün oyuncuların isteklerini, şikayet ve önerilerini toplayarak büyük bir güncelleme ile hepsini sundular.  Peki bu güncellemede neler geldi ?

 • 10” Tabletlerde daha rahat oynama özelliği
 • 256×256 sıkıcı alan kaldırıldı ve ayarlanabilir şekilde oldu
 • Köylülerden, Ateş suyu karşılığında artık : diamond, gold vs. alışverişler yapılabiliyor.
 • Her güncelleme ile , yeni mağaralar, kasabalar, köyler vs. eklenmekte ve harita çok genişlemiş durumda.

Yukarıda ki isteklerin çoğunu kullanıcılar 3 yıl boyunca istemiş ve 2016 güncellemesi ile bütün oyuncuların istekleri gelmiştir.

minecraft pe pocket edition Sistem özellikleri

 

Bilgisayar üzerinde minecraft oyunu oynayanlar, Çıtayı yükseltip mobil serüvenine katılmak için minecraft pocket edition nasıl indirilir ve yüklenir? hakkında bizlere gelen çok fazla soruyu, Cevaplama gereği duyduk.

minecraft PE yani minecraft pocket edition seçmeden önce telefonunuzun özelliklerine bakmanız gerekli, Aksi taktirde Telefonunuz bu oyunu açmayacak veya oyun esnasında donmalar yaşayacaksınız.

Yine cihazlar kendi içinde işletim sistemleri olarak ayrılmakta fakat biz sadece en yaygın olan Android sistemli telefonlar için minecraft pocket edition Android sistem gereksinimleri hakkında bilgi vereceğiz.

 • En az Android 2.3.7
 • ARM-v7a işlemci içeren tüm modeller
 • Grafik: OpenGL ES 1.1
 • Depolama: 50.5 MB (Kayıt dosyaları daha fazla alan )
 • İnternet Bağlantısı: WiFi ya da 3G

Yukarıda ki verilen sistem tamamen Android tabanlı sistemler için geçerlidir. Bu sistem gereksinimleri 2018 Yılına ait minecraft pocket edition sistem verileridir.

minecraft pocket edition nasıl indirilir ve yüklenir?

 

Bu anlatım tamamen Android tabanlı cihazlar için olmaktadır. Sizlere minecraft pocket edition nasıl indirilir? Bu konuda rehber bir yazı yazmaya karar verdik. Bunu da daha anlaşılır kılmak için  maddeler halinde yazalım;

 • Google play hesabınıza giriş yapın.
 • Arama kısmına “ minecraft pocket edition” yazın. Bulamayanlar için Tıklayın.
 • Bu oyunu satın almanız gerekli şuan güncel fiyatı 7$’dır.
 • Satın alma işleminden sonra otomatik olarak yüklenecek ve oynamaya başlayabileceksiniz.

Yukarıda ki verdiğimiz bilgiler umarım yardımcı olmuştur. Çok yakında  Andorid minecraft pocket edition ücretsiz indir makalesini yayınlayacağız. Yorum bırakarak bizden isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

 

Lütfen haberdar edilecek yorumları ekleyin Minecraft Pe Pocket Edition Minecraft güncellemeler. Yorum yaptıktan sonra Minecraft Pe Pocket Edition free download & posta adresinize güncellemeler!

Minecraft Pe Pocket Edition Minecraft oyun bilgilerini keşfedin ve size gönderdiğimiz bağlantılar aracılığıyla sürüm bilgilerini indirin.

Minecraftc.com'daki tüm gönderiler satın almadan önce test edilmek içindir.
Tam ayrıntılı bilgileri keşfedin ve bulun Minecraft Pe Pocket Edition yazılım güncellemeleri.
minecraftc.com Minecraft oyununda lider bilgi platformudur ve paylaşılan tüm bilgiler ticari amaçlarla kullanılmamaktadır..
Daha fazla Minecraft modu için lütfen aşağıya bakın. Web sitemizde birçok Minecraft modu var.

Minecraft Mod İndirme Bağlantısı Otomatik Olarak E-postanıza Gönderilecektir. Belirtilen Süre Dolmadan Yorum Yapan Kullanıcılara İndirme Bağlantısı Gönderilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com