Minecraft Mod

Minecraft Story Mode Pc

Minecraft Story Mode Pc, Bir film düşünün Başrol de siz, oyuncu siz ve yönetmende sizsiniz. Normal minecraft oynamaktan sıkılanlar için kendi filminizi kendiniz yaratın. Giderek zorlaşan ve karar vermekte zorlanan minecraft story mode Yani minecraft hikaye modu sayesinde heyecanlı şekilde bilgisayarın başından ayrılmak istemeyeceğiniz efsane bir mod olmuş.

Telltale Games ve Mojang ortak olarak geliştirdikleri Film tadında oyunu tamamen kendi seçimlerinize göre siz yönetiyorsunuz.  İlk sezonu netflix tarafından yayınlanan, 2. ve 3. sezonların ise bilgisayara indirilerek oynanmasını destekleyen bir nevi kader oyunu diyebiliriz.

Kendi hayat tecrübelerinizi burada kullanarak filmin sonunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Size verilen süre içerisinde seçim yapmanız gerekli yoksa oyun kendisi bir seçim yapmak durumunda kalıyor.

Buna Bakınız:  Minecraft Free Premium Account 2021

minecraft story mode pc indir

 

minecraft story mode: yani minecraft hikaye modu 2. ve 3. modları bilgisayarınıza Steam üzerinden indirmeniz gerekli. minecraft story mode pc indir Steam üzerinden online olarak oynanmamaktadır. Sadece bilgisayarınıza oyunu kurmanız yeterlidir.

Minecraft hikaye modu kaç sezon?

 

Tamamen 3 sezondan oluşmaktadır. İlk sezon Netflix platformunda online olarak oynanmaktadır. 2. ve 3. sezonlar tamamen Steam programı ile indirilerek oynanmaktadır.

minecraft story mode 2. sezon sistem gereksinimleri

 

Herkes 1. sezonu Netflix üzerinden online oynarken bilgisayarımıza herhangi bir yük binmiyordu fakat şimdi 2. ve 3. sezonları bilgisayarımıza indirmek gerekli.  Peki minecraft story mode 2. sezon sistem gereksinimi nedir ? Sorusunu yanıtlayalım;

  • En düşük Windows 7 64Bit Service
  • Intel core 2 duo 2.4GHz
  • En az 3 GB ram
  • DİRECTX 11
  • 12 GB disk alanı

minecraft story mode 2. sezonu oynamak için yukarıda ki sistem gereksinimi bilgisayara ihtiyacınız vardır.

 

 

Lütfen haberdar edilecek yorumları ekleyin Minecraft Story Mode Pc Minecraft güncellemeler. Yorum yaptıktan sonra Minecraft Story Mode Pc free download & posta adresinize güncellemeler!

Minecraft Story Mode Pc Minecraft oyun bilgilerini keşfedin ve size gönderdiğimiz bağlantılar aracılığıyla sürüm bilgilerini indirin.

Minecraftc.com'daki tüm gönderiler satın almadan önce test edilmek içindir.
Tam ayrıntılı bilgileri keşfedin ve bulun Minecraft Story Mode Pc yazılım güncellemeleri.
minecraftc.com Minecraft oyununda lider bilgi platformudur ve paylaşılan tüm bilgiler ticari amaçlarla kullanılmamaktadır..
Daha fazla Minecraft modu için lütfen aşağıya bakın. Web sitemizde birçok Minecraft modu var.

Minecraft Mod İndirme Bağlantısı Otomatik Olarak E-postanıza Gönderilecektir. Belirtilen Süre Dolmadan Yorum Yapan Kullanıcılara İndirme Bağlantısı Gönderilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com