Minecraft Mod

Minecraft Survival Server Türk

Minecraft Survival Server Türk Online olarak bir sürü kişi ile aynı anda oynamak için minecraft survival server türk sunucularından birisine giriş yapmanız gerekmekte. Hayatta kalmak için savaşmalısınız, Bazen tuzak kurup rakiplerinizi yenmelisiniz, önünüze çıkan mobları kesmeli ve düzgünce beslenmelisiniz.

Yoksa Yenilmeye mahkumsunuz!

Emek – orta ve pvp olmak üzere 3 adet sunucu tipi bulunmaktadır. Size uygun Server seçimi yaparak minecraft survival macerasına katılabilirsiniz.

minecraft survival Türk sunucularda tamamen yardımlaşma üzerine kuruludur. Kendi ekibinizi kurarak rakiplerinize karşı tuzaklar kurabilirsiniz.

Kendi köyünüzü, arkadaşlarınız ile birlikte kurabilirsiniz. Sizden güçlü mobları birlikte keserek ganimetleri paylaşabilirsiniz.

Minecraft Survival Server Türk Sunucuları ve Server bağlanma

 

minecraft survival Türk Server’a bağlanmak için sizlere aşağıda ki adımları takip etmeniz için gerekli adımları anlatacağız.  Piyasada bir çok survival Türk sunucusu bulunmakta ve sizde aylık ücret karşılığında sunucu kurabilirsiniz. Eğer minecraft survival Server kurulumu konusunda yorumlar alırsak onu da detaylıca paylaşacağız.

Buna Bknz: Minecraft Pe Pocket Edition

minecraft survival Türk sunucuları

 

minecraft survival Türk sunucularını aşağıdaki listede paylaşıyoruz. En çok oynananlar listesidir ve uzun süre önce açılmış ve kapanma ihtimali en düşük Türk serverları dır.

 • treas.network
 • enderoyuncu.com
 • knightnw.com
 • fawkesnetwork.com
 • HiraNetwork.Com
 • carlosmc.fun
 • kafalarmc.com
 • VictoryNW.com

Yukarıda ki Türk sunucuları tamamen kapanma ihtimali düşük olanlardır. Minecraft Hayatta kalma modu severler için PVP modunda oynamalarını tavsiye ediyoruz.

minecraft survival Türk sunucular bağlanma

 

Minecraft oyununa yeni başlayanlar minecraft survival Türk sunucular bağlanma konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Sizlere bu konuda basit ve hızlı şekilde nasıl minecraft survival Serverlarına bağlanacağınız konusunda bilgi vereceğiz.

 • minecraft oyununu açınız.
 • “Açık Dünyalar” tıklayın
 • Harici Sunucuyu Aç
 • Adı, Adresi ve Bağlantı Noktasını doldurun.
 • Ekle ve oyna

Hepsi bu kadar Yukarıda verdiğimiz sunucular dışında daha fazla sunucuya ulaşmak isterseniz web sitemizde arama yaparak ulaşabilirsiniz.

 

Lütfen haberdar edilecek yorumları ekleyin Minecraft Survival Server Türk Minecraft güncellemeler. Yorum yaptıktan sonra Minecraft Survival Server Türk free download & posta adresinize güncellemeler!

Minecraft Survival Server Türk Minecraft oyun bilgilerini keşfedin ve size gönderdiğimiz bağlantılar aracılığıyla sürüm bilgilerini indirin.

Minecraftc.com'daki tüm gönderiler satın almadan önce test edilmek içindir.
Tam ayrıntılı bilgileri keşfedin ve bulun Minecraft Survival Server Türk yazılım güncellemeleri.
minecraftc.com Minecraft oyununda lider bilgi platformudur ve paylaşılan tüm bilgiler ticari amaçlarla kullanılmamaktadır..
Daha fazla Minecraft modu için lütfen aşağıya bakın. Web sitemizde birçok Minecraft modu var.

Minecraft Mod İndirme Bağlantısı Otomatik Olarak E-postanıza Gönderilecektir. Belirtilen Süre Dolmadan Yorum Yapan Kullanıcılara İndirme Bağlantısı Gönderilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com