Minecraft Mod

Minecraft Waila Modu

Minecraft Waila modu, gözde modlar arasında yer almaktadır. Bir başka çok indirilen Hwyla Modu ile benzerlik gösterir. Modun ana yapısı baktığınız eşyanın isminin gösterilmesi üzerinedir. Bu özellik ile beraber oyun içerisindeki eşyaları daha kolay analiz edebilirsiniz. Sürüm olarak eski sürümler ile uyumlu olan mod oldukça rağbet görmektedir. Minecraft oyununun stabil olduğu versiyonlarda güzelce çalışır. Bunun dışında yeni bir versiyon sahibi iseniz Hwyla moduna göz gezdirmelisiniz. Bu modu da sitemiz üzerinden indirebilir, kurulumunu öğrenebilirsiniz.

Minecraft Waila Modu İndir

Minecraft Waila Modu

Mod ile ilgili olan tüm indirme dosyalarına BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. Linke giderek sıra ile indirip aşağıdaki yükleme adımlarını gerçekleştir.

Minecraft JourneyMap Modu

Minecraft Waila Modu Yükleme

Öncelikle şunu belirtmek gerek ki mod için Forge sürümünü kurmalısınız. Minecraft Forge olmadan bu modu çalıştıramazsınız. Minecraft 1.11.2 sürümü için olan bu modu şu şekilde yükleyebilirsiniz:

  • Minecraft Forge’u indirip kurmayı Minecraft Waila modu yükleme öncesi gerçekleştirin.
  • Minecraft dosya dizinine gidin. Windows üzerinden Çalıştır uygulamasına gidip %appdata% yazarak dizine gidebilirsiniz.
  • İndirdiğiniz .jar uzantılı dosyaları var ise dosya dizinindeki mods isimli klasöre yapıştırın. Klasör yoksa kendiniz oluşturmalısınız.
  • Minecraft açıldığında mods kısmına giderek modu kontrol edin. Mod listeleniyor ise kurulmuş demektir.

Minecraft Waila Modu Nasıl Kullanılır?

Minecraft Waila Modu

NEI arayüzü içerisindeki çalışma kutusu dışında Tooltips çalışmalı. 2 farklı tuşlama ile kontrol etmelisiniz. Varsayılan olarak Numpad 0 olarak atanan tuşu değiştirebilirsiniz. Kontrolü aç kapa yapmak için Numpad 1 tuşlaması yapmalısınız. Bunun dışında farklı bir şey yapmanıza gerek yoktur.

 

Minecraft FastWorkbench Modu

Lütfen haberdar edilecek yorumları ekleyin Minecraft Waila Modu Minecraft güncellemeler. Yorum yaptıktan sonra Minecraft Waila Modu free download & posta adresinize güncellemeler!

Minecraft Waila Modu Minecraft oyun bilgilerini keşfedin ve size gönderdiğimiz bağlantılar aracılığıyla sürüm bilgilerini indirin.

Minecraftc.com'daki tüm gönderiler satın almadan önce test edilmek içindir.
Tam ayrıntılı bilgileri keşfedin ve bulun Minecraft Waila Modu yazılım güncellemeleri.
minecraftc.com Minecraft oyununda lider bilgi platformudur ve paylaşılan tüm bilgiler ticari amaçlarla kullanılmamaktadır..
Daha fazla Minecraft modu için lütfen aşağıya bakın. Web sitemizde birçok Minecraft modu var.

Minecraft Mod İndirme Bağlantısı Otomatik Olarak E-postanıza Gönderilecektir. Belirtilen Süre Dolmadan Yorum Yapan Kullanıcılara İndirme Bağlantısı Gönderilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com