Minecraft Kaynak Paketleri

Minecraft Xray Kaynak Paketi

Minecraft Xray Kaynak Paketi ile beraber oyun içinde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Cevher ve mineral blokları kaynak paket görsellerinde tüm çıplaklığı ile sergilenmektedir. Eğer Minecraft Optifine modu da var ise Ekstra gece görüşü özelliğini de kullanabilirsiniz. Gizli cevherler için yumuşak aydınlatmayı düşürebilirsiniz. Gümüş Balık blokları ise üzerinde kırmızı bir kare ile sizlere belirecektir.

Minecraft Xray Kaynak Paketi ana odak olarak çoğu paket ile uyumlu olması için redstone bloğu odaklı geliştirilmiştir. Eğer oyun içerisinde ayarlananın aksine bir redstone bloğu var ise kare varsayılan olarak açık olmayabilir. 1.13, 1.14, 1.15 ve 1.16 versiyonlarında aynı yapı kullanılmaktadır. 1.14 ve 1.15 arasında olacak tek fark sandıkların yerleşimidir. Eğer 1.12 versiyonu için indirecekseniz 1.12 uyumlu paketi indirmelisiniz. 1.13 ile 1.12 arasındaki klasör farklılığından dolayı dosyalarda karışıklık olabilmektedir.

Minecraft Optifine Modu İndir

Minecraft Xray Kaynak Paketi Görseller

Minecraft Xray Kaynak Paketi Minecraft Xray Kaynak Paketi Minecraft Xray Kaynak Paketi

Minecraft 1.16.1 Xray Kaynak Paketi İndir.

Minecraft 1.15.2 Xray Kaynak Paketi İndir.

 

Minecraft Anime Kaynak Paketi

Minecraft Xray Kaynak Paketi Kurulumu

Xray Kaynak Paketi kurulumu için üç farklı aşama bulunmaktadır:

  • İlk olarak yukarıdaki linkleren Minecraft sürümünüz ile uyumlu olan Xray Kaynak Paketi dosyasını indirin.
  • Minecraft dosyalarının bulunduğu klasöre ilk olarak Çalıştır -> %appdata, daha sonra .minecraft / resourcepacks dizinlerini izleyerek gidin.
  • Bulunduğunuz dizine indirdiğiniz arşiv içerisindeki dosyaları çıkartın.

Tüm bu işlemlerin ardından Kaynak Paketi kurulmuş olacaktır. Ek olarak herhangi bir işlem yapanıza gerek duyulmamaktadır.

Lütfen haberdar edilecek yorumları ekleyin Minecraft Xray Kaynak Paketi Minecraft güncellemeler. Yorum yaptıktan sonra Minecraft Xray Kaynak Paketi free download & posta adresinize güncellemeler!

Minecraft Xray Kaynak Paketi Minecraft oyun bilgilerini keşfedin ve size gönderdiğimiz bağlantılar aracılığıyla sürüm bilgilerini indirin.

Minecraftc.com'daki tüm gönderiler satın almadan önce test edilmek içindir.
Tam ayrıntılı bilgileri keşfedin ve bulun Minecraft Xray Kaynak Paketi yazılım güncellemeleri.
minecraftc.com Minecraft oyununda lider bilgi platformudur ve paylaşılan tüm bilgiler ticari amaçlarla kullanılmamaktadır..
Daha fazla Minecraft modu için lütfen aşağıya bakın. Web sitemizde birçok Minecraft modu var.

Minecraft Mod İndirme Bağlantısı Otomatik Olarak E-postanıza Gönderilecektir. Belirtilen Süre Dolmadan Yorum Yapan Kullanıcılara İndirme Bağlantısı Gönderilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com