Minecraft

Namemc Skin, Namemc Skin Nasıl İndirilir? Nasıl Oynanır?

Namemc Skin, Namemc Skin Nasıl İndirilir? Nasıl Oynanır? namemc Nedir, namemc Nasıl Oynanır, namemc Hilesi, namemc Oyun Bölümleri, namemc Nasıl İndirilir, namemc Nasıl Kurulur, namemc İNDİR

Ülkemizde Minecraft skin denildiğinde akla gelen ilk platform direkt olarak Namemc. Platform hakkında fazla bilgisi olmayan oyuncular ise namemc nedir, namemc nasıl oynanır, name mc hilesi nasıl yapılır gibi sorular sormakta. Yazımızda da bu soruların cevaplarını detaylıca vereceğiz.

Şu an için Minecraft’ta, oyuncular karakterlerinin görünümünü namemc skinleri ile değiştirebilirler. 2014 yılında gelen 0.11.0 güncellemesi ile beraber yapılan değişikliklerde oyun kaplamaları ve minecraft skinleri oldukça etkilendi. Skinlerin etkilenmesini önüne geçmek için de bazı yollara başvurmak gerekiyordu.

Yeni bir yapının kulllanıcılara sunulmasının ardından iki farklı tipte yapı ortaya çıktı. Bunlardan ilki eski sürüm için tasarlanan model iken diğeri yeni versiyon için tasarlanan ince tasarımlardı. İnce tasarımlar sayesinde oyun karakterlerinin kollarındaki çözünürlük daha artırılıyor ve karakterler cinsiyet olarak da bir fiziksel görünüm sağlanabiliyor.

Yalnız şunu da eklemek gerek yapılan bu değişiklik mekanik olarak bir etkiye sahip değil. Sadece oyun içi skin değişimi olmakta. Tasarımları görebilirsiniz fakat oyunun işleyişinde herhangi bir etki bulunmuyor.

Namemc Skin

Peki bu skinleri nereden temin edebiliriz? Birçok site bulunmakta. Bunlardan en geniş kütüphaneye sahip olan ise kuşkusuz olarak Namemc Skin sitesi. Site üzerinden binlerce skin indirebilirsiniz. İçindeki kütüphane salt okunur olmadığı gibi kullanıcıların da ekleme yapmasına olanak sağlıyor. Herhangi bir kar amacı gütmeye platform üzerinden kolayca skin indirebilirsiniz. Namemc dışında skin indirebileceğiniz bazı siteler de şu şekilde:

https://www.minecraftskins.com/

https://www.minecraftskins.net/

Namemc Skin Nedir Nereden İndirilir Cevabı:

Namemc sitesine BURAYA tıklayarak gidebilirsiniz. Namemc İndir

Namemc Skin Nasıl İndirilir?

Site üzerinden Minecraft skin indirmek oldukça basit. Tek yapmanız gereken isteğinize uygun bir skin bulmak. Listelenen skinlerde istediğiniz skin üzerine tıklayın ve açılan pencerede aşağıdaki gibi tıklama yaparak dosyayı hemen indirebilirsiniz. Namemc nasıl indirilir sorusunun cevabı aşağıdaki resimdedir:

 

Namemc Skin Nedir? Nasıl İndirilir?

Minecraft Xray Kaynak Paketi

Namemc Nasıl Kurulur?

Şimdi namemc üzerinden indirilen skin indirdikten sonra kurmak için yapmanız gerekenleri aşağıda detaylıca adım adım anlatacağız.

 • Oyunda skin değiştirme işleminden önce oyunun açık olmadığından emin olun. Aksi halde bozulmalar meydana gelebilir.
 • İlk olarak oyuna ekleyeceğiniz skin dosyasını indirin.
 • İndirdiğiniz dosyayı Minecraft.net üzerinden Upload etmelisiniz. Bunun için Minecraft.net sitesine gidin.
 • Siteye girin ve Mojang hesabınız ile giriş yapın. (e-mail ve şifre olarak giriş yapmalısınız.

 

Namemc Skin Nedir? Nasıl İndirilir?

 

 • Giriş yaptıktan sonra karşınızdaki ekranda “Upload Custom Skin” şeklinde bir pencere çıkacaktır. Upload tuşuna basarak indirdiğiniz skin dosyasını seçin.

 

Namemc Skin Nedir? Nasıl İndirilir?

 • Tüm bunlardan sonra işlem tamam.

Namemc kurulum için olan bir başka yöntemde yukarıda da görebileceğiniz gibi direkt Namemc üzerinden Upload yapmak. İndir butonunun yanından giderek siteye skin ekleyebilirsiniz.

Namemc En İyi Skinler

Namemc Skin nedir sorusunu detaylıca yanıtladık. Şimdi sıra bazı skin önerilerinde. Öncelikle şunu belirtmek lazım ki resmi hiçbir kanaldan bu skinler için “en iyi” yakıştırması yapılmamıştır. Bu liste Namemc indir talebi en fazla olan skinlerden oluşmakta. İşte sırası ile o skinler:

 • Doctor Strange – Marvel evrenindeki Doktor Strange karakterinden esinlenilmiş bir namemc skinidir.
 • John Wick – Keanu Reeves tarafından hayat verilen John Wick karakterinden esinlenilmiş bir namemc skinidir.
 • Obi-Wan Kenobi – Jedi Ustası, Luke Skywalker’ın akıl hocası Obi-Wan Kenobi karakterinden esinlenilmiş bir namemc skinidir.
 • Captian America – Marvel evrenindeki Kaptan Amerika karakterinden esinlenilmiş bir namemc skinidir.
 • Parzival – Ready Player One filminin ana karakterinden esinlenilmiş bir namemc skinidir.
 • Deadpool – Marvel evreninin en sevilen karakterlerinden olan Deadpool karakterinden esinlenilmiş bir namemc skinidir.
 • Baymax – Big Hero 6 filmindeki Baymax karakterinden esinlenilmiş bir namemc skinidir.
 • Batman – DC evreninin en sevilen kahramanlarından olan Batman karakterinden esinlenilmiş bir namemc skinidir.
 • IronMan-Marvel evreninin sevilen kahramanlarından IronMan karakterinden esinlenilmiş bir namemc skinidir.
 • Lanetlenmiş – Minecraft içerisindeki lanetlenmiş karakterinden esinlenilmiş bir namemc skinidir.

Minecraft Optifine Modu İndir

Namemc Skin Oluşturma ve Yükleme

Namemc skin oluşturma ve yükleme de merak edilen konular arasında. Namemc platformu üzerinde binlerce skin ve pelerin bulunsa da ek olarak bir oluşturucu bulunmuyor. Namemc üzerine skin yükleyebilirsiniz. Başka platformlarda yaptığınız skinlerinizi üyelik açarak diğer kullanıcılara sunabilirsiniz. Bunun için BURAYA tıklayarak namemc kayıt ol ekranına gitmeli, profil oluşturmalısınız. Ardından skinlerinizi yükleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Namemc Skin Soruları

Soru: Para ödemeden Minecraft skin almak mümkün mü?

Evet. Yukarıdaki sitelerden bedava skin indirebilirsiniz.

Soru: Namemc güvenli midir?

Namemc oldukça güvenli ve saygın bir Minecraft skin sitesidir.

Soru: Kendi Minecraft skinlerinizi yapmak mümkün mü?

Skin editor olan siteler üzerinden kendi skininizi oluşturabilirsiniz.

Soru: Skinler Multiplayer oyunlarda görünür mü?

Ne yazık ki başkaları tarafından görünemez. Serverlarda herkes default olarak görünür. Fakat oyun içinde kendi skininizi görebilirsiniz.

Namemc Skin Pelerin Nedir?

Minecraft oyunu içerisinde pelerin de kullanabilirsiniz. Bunun için ihtiyacımız olan skin sitesi üzerinden pelerin indirmek ve kurmak. namemc skin pelerin sayfasına BURAYA tıklayarak gidebilirsiniz.

Namemc skin girl ve Namemc skin boy indir

Oyun içerisinde sıkça talep edilen iki adet skin bulunmakta. Bunlardan biri namemc skin girl olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisine kadın skin eklemek için bu arama yapılmakta. Siz de oyun içerisinde namemc skin girl istiyorsanız BURAYA tıklayarak gelen sayfadan istediğiniz skini indirebilirsiniz. Namemc skin boy ise erkek karakterlere atıftır. Yukarıdaki listedeki karakterlerden veya namemc skin listesi ekranından kolayca bulabilirsiniz.

Namemc Skin Nedir, nasıl indirilir ve nasıl yüklenir sorularının cevabını bu yazıda vermeye çalıştır. Namemc Skin Nedir sorusunun dışındaki sorularınızı aşağıdan bizlere yorum olarak yazabilirsiniz.

Lütfen haberdar edilecek yorumları ekleyin Namemc Skin, Namemc Skin Nasıl İndirilir? Nasıl Oynanır? Minecraft güncellemeler. Yorum yaptıktan sonra Namemc Skin, Namemc Skin Nasıl İndirilir? Nasıl Oynanır? free download & posta adresinize güncellemeler!

Namemc Skin, Namemc Skin Nasıl İndirilir? Nasıl Oynanır? Minecraft oyun bilgilerini keşfedin ve size gönderdiğimiz bağlantılar aracılığıyla sürüm bilgilerini indirin.

Minecraftc.com'daki tüm gönderiler satın almadan önce test edilmek içindir.
Tam ayrıntılı bilgileri keşfedin ve bulun Namemc Skin, Namemc Skin Nasıl İndirilir? Nasıl Oynanır? yazılım güncellemeleri.
minecraftc.com Minecraft oyununda lider bilgi platformudur ve paylaşılan tüm bilgiler ticari amaçlarla kullanılmamaktadır..
Daha fazla Minecraft modu için lütfen aşağıya bakın. Web sitemizde birçok Minecraft modu var.

Minecraft Mod İndirme Bağlantısı Otomatik Olarak E-postanıza Gönderilecektir. Belirtilen Süre Dolmadan Yorum Yapan Kullanıcılara İndirme Bağlantısı Gönderilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com