Minecraft Mod

Minecraft Sürükleyici Mühendislik Modu

Sürükleyici Mühendislik Modu Fikirlere ve kavramlara dayanan bu mod, Immersive Engineering Damien Hazard tarafından oluşturuldu. Fikirlere ve kavramlara dayanan bu mod, çoğu varlığa sahip çekici bir teknoloji modudur.

İlhamını genel olarak gerçeklikten alan bir teknolojidir. Bu teknoloji ile kullanıcıya sunulanlar şu şekildedir:

 • Parlayan kırmızı borular yerine gerçek ve asılı elektrik hatları sunar.
 • Cevher konumlandırıldığında, tozu sihirli bir şekilde çıkaran blok artık mevcut değildir. Bunun yerine, bu modda bir kırıcı sunulur. Bu kırıcı, dönen tekerlekli bir çoklu bloktur. (5x5x3)
 • Gücü büyülü ışığa ve cevherlere dönüştüren bir lazer yerine artık Ekskavatör sunuluyor. Bu ekskavatör, büyük bir döner tekerlekle zeminden cevher çıkaran başka bir büyük, yoğun çoklu bloktur. (3x7x8)
 • IE, teknoloji modlarını klinik beyaz + gri geleceğin küplerinden daha dengeli ve daha güzel hale getirmekle ilgilidir ve metro fütürizmini seçerek bir bükülme ekliyor.
 • RF Tools, Buildcraft, EnderlO ve diğer birçok mod olarak da bilinen RedstoneFlux API’yi kullanır. Ancak tamamen bağımsız olarak da oynanabilir. Diğer modların aksine, IE blok şeritlerden güç aktarmaz. Bunun yerine, konektörler arasında uzanan kablolar kullanır.

Minecraft Sürükleyici Mühendislik Modu

Bu mod, onu su çarkları, yel değirmenleri, biyodizel ve daha fazlası şeklinde Güç Üretimi olarak kullanmanıza izin verir. Çoğu makine birden fazla bloktur! Tüm dokümantasyon ihtiyaçlarınız için Mühendis El Kitabına bakmalısınız. Bu modların oyun içi belgeleri kılavuzda bulunabilir.

Minecraft, sürükleyici mühendislik modları,

Minecraft Sürükleyici Mühendislik Modları Nasıl Kurulur

 1. Minecraft Forge’u İndirin ve Yükleyin 
 2. Minecraft Sürükleyici Mühendislik Modlarını İndirin 
 3. Yükleyiciyi çalıştırmak için Forge’dan indirilen dosyaya çift tıklayın.
 4. İndirilen dosyayı moddan çıkartın.
 5. İndirilen dosyayı .minecraft / mods klasörüne yapıştırın
 6. Minecraft’ı çalıştırın. Zevk almak.
Lütfen haberdar edilecek yorumları ekleyin Minecraft Sürükleyici Mühendislik Modu Minecraft güncellemeler. Yorum yaptıktan sonra Minecraft Sürükleyici Mühendislik Modu free download & posta adresinize güncellemeler!

Minecraft Sürükleyici Mühendislik Modu Minecraft oyun bilgilerini keşfedin ve size gönderdiğimiz bağlantılar aracılığıyla sürüm bilgilerini indirin.

Minecraftc.com'daki tüm gönderiler satın almadan önce test edilmek içindir.
Tam ayrıntılı bilgileri keşfedin ve bulun Minecraft Sürükleyici Mühendislik Modu yazılım güncellemeleri.
minecraftc.com Minecraft oyununda lider bilgi platformudur ve paylaşılan tüm bilgiler ticari amaçlarla kullanılmamaktadır..
Daha fazla Minecraft modu için lütfen aşağıya bakın. Web sitemizde birçok Minecraft modu var.

Minecraft Mod İndirme Bağlantısı Otomatik Olarak E-postanıza Gönderilecektir. Belirtilen Süre Dolmadan Yorum Yapan Kullanıcılara İndirme Bağlantısı Gönderilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com